In de Bijbel staat geschreven
Ook Frans Bauer weet het goede uit de Bijbel te halen. “Je hoort de klokken luiden en wij staan weer paraat. De kerk heeft ons geroepen, ’t is zondag stil op straat. Maar ’s middags tegen vieren, dan gaan we naar ‘t café. De dag verder versieren, meneer pastoor die gaat ook mee. In de bijbel staat geschreven: open dag met water, wijn. Waarom zou dan het drinken nu voor ons een zonde zijn?” Handig, zo’n zingende TROS-evangelist. De elpees van Gert & Hermien kunnen worden opgeborgen.
Overigens zijn de kerkliederen van Frans Bauer in bepaalde wijken van Nederland al mainstream. Dat ze nog niet zijn opgenomen in de Opwekkingsbundel is ons een raadsel. Zijn boek ‘Durf te dromen’ won al eens een gristelijke boekenprijs.


‘Op een dag werd water wijn’ is volgens mij de correcte tekst, als ik zo luister.
Bauer die geestelijke liederen schrijft? Moet kunnen!
Veel melodieën van liederen en gezangen hebben sowieso hun oorsprong bij volksliedjes en straatwijsjes.
Zelfs ons Wilhelmus (een geestelijk lied bij uitstek) heeft zijn melodie van een Frans soldatenliedje.
Jezus maakte van water wijn en ik drink het als water..
Meer van die Bauer om van te kotsen… Er was toch al genoeg?
druif
Een druif die wijn drinkt, is dat geen vorm van kannibalisme?
joost
Die Petrus toch …
Mijnheer Bauer is gewoon heel aardig. Volgens mij heeft hij nog nooit iets fout gedaan. Braafheid en vrolijkheid, wat is daar mis mee?
MvdS zou zeggen: Beter van water naar wijn, dan water bij de wijn!
Piet
Hij is zo gewoon gebleven.
joost
Alleen leeft hij maar één keer en ziet het daarna wel weer. Heel erg Opwekkingsgericht geestelijke muziek ja…
Oh, en even aanpassen van wat dhr. Knoepert (u bent Brabander?) zegt.
Is dit dan het ontbrekende opwekkingsnummer 666. Misschien even contact leggen met stichting opwekking in Putten.
@joost: Hoeveel mensen ‘drinken’ er wel niet sap van mensen?
Het eerste nummer van Frans Bauer dat ik leuk vind. Jeeeee,
Waren alle PVV-stemmers maar zoals Frans Bauer. Dan zouden ze een keertje lachen.
druif
Maar het sap van druiven, al of niet gedistilleerd, kan je zo in de winkel kopen en wordt, min of meer puur, gedronken.
Dat kan je van mensensap niet zeggen (buiten het ge-eikte slikken als je van me houdt)
joost
Straks maakt ie nog een liedje over de NEM, de Nederlandse Energie Maatschappij. Leed, leed, leed en ellende